Odśnieżanie dróg od kuchni. Jedziemy z kierowcą odśnieżarki

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2019 20:35, DK
Zima w pełni, drogowcy mają pełne ręce roboty, a kierowcy i tak narzekają. Zobaczcie, jak ta robota wygląda z perspektywy kierowcy pługa.
Odśnieżanie dróg od kuchni. Jedziemy z kierowcą odśnieżarki

Mieszkańcy narzekają na miejscami słabo odśnieżone drogi, a kierowcy sprzętu odśnieżającego przekonują, że robią co mogą, aby drogi utrzymane były w jak najlepszych stanie. Jak to wygląda z perspektywy kierowcy odśnieżarki z ZGK Andrychów?

Zobaczcie nasz materiał


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 10.01.2019 17:44

Kiedyś były gorsze zimy,słabsze odśnieżanie ale nie było internetu

kalafior, 10.01.2019 09:26

Z tego co widzę to drogi odśnieżanie są tak byle jak ,zbytnio zawężone ,praktycznie nie posypane niczym i b.rzadko pług przejeżdża.Czyżby o ktoś na tym chciał zaoszczędzić?Nie sądzę aby tutaj tych oszczędności szukać.

Rower , 09.01.2019 22:20

Na tym polega odśnieżanie drogi ... Droga zasypana ? Źle. Odśnieżana? Źle. Zdecydujcie się. Najlepiej zostawić drogę samą sobie, niech ludzie nauczą się jeździć.

starymoher, 09.01.2019 22:05

Szedłem sobie dzisiaj ok godz.10 obok przychodni AZPB,Od strony Ket jechała sobie z dość dużą prędkością pługo-piaskarka odrzucając śnieg a właściwie błoto z wielki impetem na chodnik.Ja i kilku przechodniów zostaliśmy dosłownie obrzuceni błotem. Mam pytanie,komu mam wystawić rachunek za czyszczenie kurtki i spodni?.Czapkę wyprałem sobie sam.