Nowe terminy komunii w andrychowskich parafiach

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.06.2020 08:47, red
Ostatnio odbyły się spotkana z rodzicami.
Nowe terminy komunii w andrychowskich parafiach
Co z tegorocznymi komuniami? To pytanie od wielu tygodni zadaje sobie wielu rodziców, bo - jak wiadomo - chodzi przecież nie tylko o samą uroczystość w kościele, ale także o organizację przyjęcia, zaproszenie gości itp.

Opcji było już wiele. Majowa odpadła. Przedstawiono wówczas terminy 27 września (parafia św. Macieja w Andrychowie) i 4 października (parafia św. Stanisława w Andrychowie).

To już - jak się dowiadujemy - nieaktualne. Ostatnio odbyły się spotkania z rodzicami. Ustalono, że tegoroczne komunie w andrychowskich parafiach odbędą się w kilku terminach. Dzieci będą dzielone na grupy. W parafii św. Macieja pierwsza cześć odbędzie się 21 czerwca, a druga część we wrześniu.

Z kolei w parafii św. Stanisława jest kilka terminów: 27, 28 czerwca, 27 września i 4 października.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy