Mokre siedzenia, nieprzyjemny zapach i ogólny ścisk - tak się podróżuje z Andrychowa do Wadowic

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.07.2018 16:10, PG
Tak się podróżuje na trasie Andrychów - Wadowice.
Mokre siedzenia, nieprzyjemny zapach i ogólny ścisk - tak się podróżuje z Andrychowa do Wadowic

Transport do Wadowic czy Krakowa z Andrychowa to na pewno nie jest jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jeśli podróżuje się ogólnodostępną komunikacją. Ten temat od wielu lat gnębi mieszkańców, zwłaszcza, Andrychowa.

Ostatnio nawet udaje się kierowcom jeździć zgodnie z rozkładem jazdy, ale jeśli myślimy o komfortowej jeździe to na pewno nie na trasie Andrychów – Wadowice.

- Pojazdy są śmierdzące a ostatnio nawet, podczas deszczu, większość siedzeń była mokra! - relacjonują nam pasażerowie. - Kierowca pofatygował się i położył kartkę z napisem: Uwaga mokre! Tak ma wyglądać transport w XXI wieku?

Z kolei busy do Krakowa są prawie zawsze przepełnione, a podczas upalnych dni brak normalnych warunków bardzo utrudnia życie starszym osobom.

Pocieszeniem dla pasażerów jest to, że być może już od stycznia 2019 na trasie międzygminnej Andrychów – Wadowice, zgodnie z zapowiedziami włodarzy, będzie kursowała andrychowska komunikacja z nowoczesnymi pojazdami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jeszczejak, 24.07.2018 23:20

Janiso i najlepsze warunki podróży xDDD Keson bez jaj, to o ich busach mowa, całe szczęście że kupiłem auto i nie musze już tym syfem jeździć

nomasakra, 24.07.2018 21:12

Nie pisząc już o tym że kierowcy pracują od 5 do 21. Wyglądają jak flejtuchy. Trochę oglady by się przydało. Panowie kierowcy koszula i czyste spodnie i schludny wygląd nie boli.

`, 24.07.2018 19:21

"komunikacja zmienia się na lepsze" .......... "Mokre siedzenia, nieprzyjemny zapach i ogólny ścisk" ....... OOO HAAAAA HAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAA

abcabc, 24.07.2018 17:47

powoli dzięki burmistrzowi Andrychowa komunikacja zmienia się na lepsze.już kursują nowe eleganckie i wygodne autobusy .przypuszczam że prywatni przewoźnicy którzy nie potrafią się dostosować do rynku i zaoferować klientom usług na godnym poziomie w niedalekiej przyszłości stracą rację bytu bo po prostu nikt nie będzie korzystał z ich usług

Keson, 24.07.2018 17:35

Najlepsze warunki podróży zapewnia firma JANISO, nie warto szukać gdzie indziej. POLECAM tą firmę

KJK, 24.07.2018 16:31

Jeszcze gorzej jest na trasie Andrychów- Bielsko, zwłaszcza, gdy teraz trzeba stać w korkach. Zastanawiam się jak te busy przechodzą przeglądy techniczne, czy ktoś sprawdza, czystość, siedzeń, czystość wewnątrz busa?