Miss Beskidów i Miss Nastolatek. Wśród kandydatek Julia Żurek z Andrychowa i Sandra Trojak z Bulowic

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.04.2019 20:30, red
O tytuł Miss Beskidów walczy Julia Żurek z Andrychowa, a o Miss Beskidów Nastolatek Sandra Trojak z Bulowic
Miss Beskidów i Miss Nastolatek. Wśród kandydatek Julia Żurek z Andrychowa i Sandra Trojak z Bulowic
Trwają przygotowania do finałowej gali podczas, której wybrana zostanie Miss Beskidów 2019. Wydarzenie odbędzie się 24 maja w Bielskim Centrum Kultury.
O koronę Miss Beskidów powalczy 11 dziewcząt.

Wśród kandydatek do korony Miss Beskidów jest 18-letnia Julia Żurek z Andrychowa. Julia jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącym klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Jej pasją jest teatr. Lubi nowe wyzwania, aktywnie spędza czas. Gra w siatkówkę, badmintona.

Z kolei o tytuł Miss Nastolatek walczy Sandra Trojak z Bulowic.



Jak informują organizatorzy, do 5 maja potrwa głosowanie na Miss Beskidów Social Media (#1-11) oraz Miss Beskidów Nastolatek Social Media (#12-22)

Finalistka z największą ilością polubień pod zdjęciem (w kategorii nastolatek i dorosłych) otrzymają tytuły Miss Social Media 2019 oraz nagrody rzeczowe



źródło: Grabowska Models

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy