Kolejny finał Szlachetnej Paczki w Andrychowie [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2018 10:25, WB
W weekend odbywa się kolejny finał Szlachetnej Paczki - również w Andrychowie.
Kolejny finał Szlachetnej Paczki w Andrychowie [FOTO]

SZLACHETNA PACZKA jest od lat jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

W Andrychowie, jak zwykle, magazyn prezentów mieści się w siedzibie ABS Banku Spółdzielczym. To tam darczyńcy dostarczają w sobotę prezenty a wolontariusze wraz ze Strażą Miejską rozwożą paczki do potrzebujących. W tym roku prezenty w ramach tej okazji otrzyma 38 rodzin z Andrychowa i okolic. Wcześniej wolontariusze dokładnie rozeznali ich potrzeby.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 09.12.2018 09:25

Dwaj upici marynarze siedzą w tawernie. Nagle jeden mówi do drugiego: - Te, Stefan, wiesz, że mój kumpel ma złoty kibel?! - Tak, pewnie, idź już do domu, za dużo wypiłeś. - No to chodź to ci pokażę. - No dobra. Dwaj marynarze poszli do tego faceta pukają do drzwi, a tam otwiera mały chłopiec i mówi: - Tato!!! Przyszedł ten pan co ci w puzon nasrał !