Jest problem na Grunwaldzkiej [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.07.2019 16:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Popularność firm - a zwłaszcza jednej - na ulicy Grunwaldzkiej w Andrychowie powoduje coraz większe problemy komunikacyjne na tej ulicy
Jest problem na Grunwaldzkiej [FOTO]
Problem zaczął się wraz z nową lokalizacja Kuchni u Helenki, która od roku działa właśnie przy ulicy Grunwaldzkiej. Wiadomo, wszyscy chcą smacznie i w miarę tanio zjeść, ale...

Mały parking przed restauracją nie wystarcza. Tym bardziej, że w tym samym budynku znajdują się także inne firmy. Efekt: w godzinach południowych i popołudniowych - ulica Grunwaldzka zastawiona jest samochodami kierowców, którzy przyjechali na albo po obiad.

To coraz bardziej denerwuje okolicznych mieszkańców (bo nie mogą przejść bezpiecznie chodnikiem), ale także przejezdnych kierowców (bo nie mogą przejechać).

- Brak interwencji straży miejskiej jak i policji pomimo zgłoszeń wielu mieszkańców. Dzieci idące na plac zabaw muszą wchodzić na drogę by ominąć samochody, busy, ciężarówki a nawet lawety z koparka czy dostawczaki z hds - pisze do nas jeden z mieszkańców i przesyła zdjęcia.
Jak rozwiązać tę sprawę? A może po prostu odnieść się do niej ze zrozumieniem i nie robić nic?Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 05.07.2019 04:22

Bardzo smaczna kuchnia ale przecież to nie winna tej Pani jak parkują kierowcy a może i klienci. To tak jakby obwiniać burmistrza za to jak parkują ludzie pod urzędem miasta :). A TEN KONFIDENT co robi te zdjęcia też kiedyś będzie głodny hihihihihihhihi.

",,**,,", 04.07.2019 16:14

Problem to jest na Krakowskiej w Andrychowie przy nest banku. Codziennie na chodniku stoi 5-6samochodow, jezdzi policja jezdzi straz miejska i zero reakcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martynowski, 03.07.2019 23:58

tam na tym parkingu mieści się może z 5 aut, także popularnością to wielce przesadziliście :D