Instruktorzy ZHP z Andrychowa, Wadowic i Kęt nagrodzeni

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.02.2019 14:30, INFORMACJA PRASOWA
Instruktorzy ZHP z Andrychowa, Wadowic i Kęt nagrodzeni.
Instruktorzy ZHP z Andrychowa, Wadowic i Kęt nagrodzeni
Jak już informowaliśmy niedawno po raz kolejny odbyła się szósta edycja plebiscytu TADEK na najlepszych instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej.

Nazwa nagrody pochodzi od imienia bohatera Chorągwi Krakowskiej - Tadeusza Kościuszki. Celem plebiscytu było podkreślenie i docenienie codziennej pracy wykonywanej przez harcerskich wychowawców, szkoleniowców, finansistów, liderów środowisk. Najlepsi instruktorzy Małopolski nominowani byli w dwunastu kategoriach, obejmujących najważniejsze dziedziny pracy harcerskiej.

Wybierani są najlepsi instruktorzy w 14 kategoriach. W pierwszej kolejności zgłaszani są kandydaci do poszczególnych kategorii. Następnie Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele władz Chorągwi oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa, wybiera po 5 osób w każdej kategorii. W tym roku było 354 zgłoszeń na 203 kandydatów. Kapituła wybrała 70 osób, wśród nich było 16 nominowanych z naszego terenu - z Hufca Andrychów, Hufca Kęty i Hufca Ziemi Wadowickiej oraz firma MASPEX, nominowana w kategorii Partner Roku.

Laureaci:

hm. Marcin Homel - Komendant Hufca Ziemi Wadowickiej. Zwyciężył w kategorii Organizator "Władca Pierścieni". W zgłoszeniu napisano o Nim: "Człowiek o niesamowitej charyzmie i determinacji. Za co się weźmie, to zawsze w 100% doprowadza do końca"


hm. Tomasz Gregorczyk - Skarbnik Hufca Kęty. Zwyciężył w kategorii Kwatermistrz "Gorączka złota". W zgłoszeniu napisano o Nim: "To pierwsza osoba, do której zadzwoniliby nasi instruktorzy w razie problemów czy pytań związanych z zarządzaniem majątkiem lub rozliczeniem imprezy"


phm. Izabella Ziółkowska z Hufca ZHP Andrychów. Została laureatem w kategorii "Pomocna Dłoń".


W kategorii Partner roku "GoldenEye" jednym z pięciu laureatów została firma Maspex Wadowice, która wspiera działania programowe Chorągwi, takie jak Święto Patrona, Zlot 100-lecie ZHP w Gdańsku. Od wielu lat to partner Hufca Ziemi Wadowickiej.
foto: ZHP

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 10.02.2019 16:52

Gratulacje.