Dziś w nocy zmiana czasu

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2019 09:50, PG
O godzinie 3 przestawimy zegarki na godzinę 2, dzięki czemu pośpimy dłużej.
Dziś w nocy zmiana czasu

Z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. O godzinie 3 przestawimy zegarki na godzinę 2, dzięki czemu pośpimy dłużej.

W Unii Europejskiej do czasu zimowego wraca się w ostatnią niedzielę października, a na czas letni przechodzi się w ostatnią niedzielę marca.

Być może od 2021 roku tego typu zmian już nie będzie. Do marca 2020 roku kraje Unii Europejskie mają zdecydować czy u nich będzie obowiązywał czas zimowy, czy letni. Do ostatniej zmiany czasu w historii ma dojść właśnie w 2021 roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

barte, 26.10.2019 17:41

hej lewactwo - od 10 lat z tej okazji pokazywaliście zegar umieszczony naprzeciwko poczty . A teraz wieża kościelna i to jeszcze z kościoła św.Macieja ? Pilnujcie tego od sond by nie odleciał jak to zobaczy;-)))