Dzielna mama sama wyremontuje plac? Robi zrzutkę wśród rodziców

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.10.2019 21:00,
Dzielna mama sama wyremontuje plac? Robi zrzutkę wśród rodziców

Stan placu zabaw przy przedszkolu nr 2 w Andrychowie pozostawia wiele do życzenia, jest niebezpieczny w użytkowaniu. Zniszczona nawierzchnia nie pomaga w komfortowym korzystaniu z placu przez małe dzieci.

Dlatego jedna z mam postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, zaczęła zbierać pieniądze na remont. Dołączyli do niej inni rodzice. Póki co chcą zebrać 8000 zł i własnymi siłami wyremontować plac, póki co udało się zebrać 500 zł.

Ja jako mama małej Madzi, która w tym roku zaczęła uczęszczać do przedszkola w porozumieniu z dyrekcją i Radą Rodziców postanowiłam poświęcić swój czas i energię aby wspólnymi siłami z innymi rodzicami, wychowankami przedszkola oraz wszystkimi ludźmi, którym radość i dziecięcy uśmiech wystarczy ponad wszystkie skarby tego świata, wyczarować nowy, kolorowy i przede wszystkim BEZPIECZNY plac zabaw. Jego koszt oscyluje koło kwoty 65 000 zł.

Obecny plac zabaw jest zużyty, zabawki zdezelowane, nawierzchnia pełna dziur i nierówności, pod zjeżdżalniami najczęściej powstają kałuże i dzieci nie mogą w pełni korzystać z placu zabaw w takiej formie.

W planach jest też piknik w przedszkolu i inne działania, które pozwolą choć w części przybliżyć się do potrzebnej kwoty.

W przedszkolu stanęła również skarbonka, do której zrzucają się rodzice i dziadkowie.

Jednak wiem jaką moc ma internet i media społecznościowe i głęboko wierzę, że wspólnie uda się zebrać choć część tej kwoty.

Z góry dziękuję, w imieniu każdego obecnego i przyszłego przedszkolaka.

Pomyśl ile uśmiechów i dziecięcej radości jesteś w stanie wywołać.” - pisze inicjatorka zbiórki Zofia Koczur

Za 8000 zł można wyremontować część obiektu, ale na całość potrzeba w sumie 63 000 zł. Przedszkole wspiera projekt lecz póki co, nie mają środków aby podołać finansowo wyremontowaniu placu zabaw. gdyby ktoś chciał wspomóc akcję podajemy link: https://zrzutka.pl/c8vu3z?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

barte, 23.10.2019 18:00

za koszt wszystkich wizualizacji wirtualnych inwestycji które nie powstały i nie wiadomo czy powstaną zbudowano by pewnie kilkanaście takich placów zabaw...Mam Newsa tematu nie będzie drążyć bo burmistrz to kumpel z lewackiej drużyny - lepiej zaglądać pod kołdrę ks.Tymoteusza Szydło - bo nie dość że ksiądz to jeszcze syn pisiory - a tego lewactwo NIENAWIDZI !

",,**,,", 23.10.2019 16:22

A matka ma pozwolenie na remont? Moze kopa w du.pe i niech idzie do roboty a nie żebra. Nie ma prawa tam nic robic,takie są fakty.

Keson, 23.10.2019 11:17

Dostaje 500+, nie pracuje to ma czas, niech remontuje. Każda normalna matka zarabia na swoje i dzieci utrzymanie.

prawda, 23.10.2019 07:08

Na rewitalizacje pańskiej góry chcą wydać milijony a na plac zabaw niema kilku tys

magda34, 22.10.2019 21:40

Mama dzielna to fakt...Ale to wstyd dla pani dyrektor, a przede wszystkim do organu prowadzącego - Gminy Andrychów, WSTYD.