Dramat mieszkańców jednego z bloków. Nowa elewacja wygląda tragicznie

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.03.2018 18:15, DK
Kto ponosi za to odpowiedzialność?
Dramat mieszkańców jednego z bloków. Nowa elewacja wygląda tragicznie

Chodzi o blok na ul. Batalionów Chłopskich 1 w Kętach. Elewacja która była robiona zaledwie w 2011 roku nie wytrzymała próby czasu i już po dwóch latach zaczęły na niej pojawiać się plamy oraz grzyb. Mieszkańcy już kilka lat proszą o wyczyszczenie elewacji, jednak bez skutku.

Firma Komax, która jest zarządcą nieruchomości, otrzymała od mieszkańców wiele wniosków o założenie sprawy w sądzie, przeciwko wykonawcy elewacji. Ale na razie żadnej rozprawy nie będzie...

Mieszkańcy pozostawieni są więc sami sobie, zarządca nieruchomości odbija piłeczkę do podwykonawcy i koło się zamyka. Dodatkowo mieszkańcy bloku przy ulicy Batalionów Chłopskich usłyszeli, że jeżeli chcą wyczyścić elewację, będą musieli za to zapłacić z własnych pieniędzy. Mało tego, będą musieli zapłacić także za ekspertyzę budowlaną.

To jeszcze nie wszystkie problemy mieszkańców – za blokiem stoi duża wierzba, której stan pozostawia wiele do życzenia. Drzewo grozi zawaleniem i zagraża bawiącym się na placu zabaw dzieciom. I tutaj znowu "piłeczka" odbijana jest między burmistrzem Kęt, a mieszkańcami bloku oraz zarządcą nieruchomości.

Zobaczcie nasze nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy