Dramat kierowcy, na którego auto runęło drzewo. Potrzebna pomoc

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.01.2020 17:00, PG
To mogło się przydarzyć każdemu.
Dramat kierowcy, na którego auto runęło drzewo. Potrzebna pomoc

W ostatnią sobotę (25.01.) w miejscowości Bęczyn (gmina Brzeźnica) na busa runęło drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, a także ochotnicy z OSP Marcyporęba, OSP Kopytówka, OSP Bęczyn i zespół ratownictwa medycznego.

W busie uwięziony był mężczyzna.

Poszkodowanemu w pierwszej kolejności pomocy udzielili strażacy z OSP Łączany, którzy przejeżdżali tamtędy przypadkowo. Następnie wraz ze strażakami zawodowymi wyjęli mężczyznę z busa, który odrazu trafił do szpitala w Krakowie. Jego stan jest ciężki. Po kilku dniach strażacy usuwali zagrażające życiu drzewostany wzdłuż tej samej drogi.

Poszkodowany mężczyzna – Wojciech, potrzebuje teraz pilnej pomocy w leczeniu. Ma uszkodzony kręgosłup i przeszedł już operację. Wojtek to mieszkaniec Kopytówki, tata dwójki dzieci - Antka (4 latka) i Bartka (1 rok).

Rodzina prosi o wsparcie. Organizują dla niego licytację i potrzebują fantów, np. bonów do sklepów, voucherów na usługi, przedmiotów handmade czy innych gadżetów. Licytacja odbędzie się podczas zabawy walentynkowej w Kopytówce 22 lutego 2020 roku.

Kontakt w sprawie licytacji:

530002409 Paulina Wieczorek (siostra Wojtka)
573014451 Katarzyna Bolek
600381292 Katarzyna Mysliwiec
660761490 Ludmiła Dudek - Wieczorek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy