Choinki od mamNewsa.pl. Dziś drzewko dostali repatrianci. W środę choinki rozdajemy w Kętach

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.12.2018 18:40,
Trwa akcja choinkowa mamNewsa.pl
Choinki od mamNewsa.pl. Dziś drzewko dostali repatrianci. W środę choinki rozdajemy w Kętach
Pani Aleksandra oraz Anatolij Ptashnikov to małżeństwo, które wraz z dwójką dzieci przybyło do Polski ponad pół roku temu. Mieszkają w Wadowicach. Od gminy Wadowice otrzymali mieszkanie. Państwa Ptashnikov odwiedziliśmy z kamerą we wrześniu tego roku, rozmowę, którą przeprowadziliśmy, możecie zobaczyć tutaj:

Podczas tamtej wizyty obiecaliśmy dostarczyć na święta żywą choinkę. Dotrzymaliśmy słowa. Od Szkółki Krzewów Ozdobnych pana Eryka Stusa z Targanic państwo Ptashnikov otrzymali choinkę, a dzieci paczki z upominkami od firm Energylandia oraz Czarny Groń.

Pani Aleksandra pracuje, więc niestety nie mogła uczestniczyć w przekazaniu prezentów. Pan Anatolij jest w trakcie poszukiwania pracy i póki co szlifuje język polski. W załatwieniu formalności, związanych z przyjazdem do Polski, pomógł konsulat, urząd do spraw imigracji a także gmina Wadowice z ówczesnym burmistrzem Mateuszem Klinowskim na czele.

Zobaczcie nagranie.


A już w środę (19.12) o godzinie 14:00 zapraszamy na akcję "Choinki od mamNewsa.pl" na Rynek w Kętach. Mamy do rozdania 100 choinek i mnóstwo prezentów.Tak było podczas sobotniej akcji w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy