Biała Niedziela w Wadowicach – przyjdź i wybierz swój bezpłatny pakiet badań!

Region, MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2017 10:00,
Bezpłatne badania i porady lekarzy specjalistów – to mikołajkowy prezent dla mieszkańców od wadowickiej służby zdrowia oraz Powiatu Wadowickiego. Zarezerwujcie więc sobie czas na najbliższą niedzielę i skorzystajcie z okazji, by sprawdzić w jakim stanie jest wasze zdrowie.
Biała Niedziela w Wadowicach – przyjdź i wybierz swój bezpłatny pakiet badań!
Już 10 grudnia w ramach Białej Niedzieli Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach organizuje szereg bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, które w stu procentach ufunduje naszym mieszkańcom Powiat Wadowicki.

- Często jest tak, że zaczynamy doceniać zdrowie dopiero wtedy, gdy je tracimy, bo wcześniej ignorujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm. A przecież lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego badania profilaktyczne są ważne. W związku z tym postanowiliśmy zafundować naszym mieszkańcom bezpłatne badania w ramach Białej Niedzieli, do których bardzo zachęcam – mówi Bartosz Kaliński, starosta wadowicki.

Zainteresowani bezpłatnymi badaniami mieszkańcy powiatu wadowickiego będą mieli 10 grudnia do wyboru trzy pakiety: kardiologiczny, endokrynologiczny oraz internistyczny.

Nieodpłatne badania laboratoryjne będzie można wykonać w ZZOZ w Wadowicach, ul. Karmelicka 5 w godzinach od 7.00 do 11.00. W tym czasie zainteresowani wykonają lipidogram, zbadają poziom hormonów tarczycowych lub wykonają morfologię czy jonogram.

Z kolei w godzinach od 9.00 do 14.00 na mieszkańców będą czekać lekarze specjaliści z dziedzin kardiologii, diabetologii i endokrynologii. Podczas konsultacji pacjenci mogą mieć wykonane badania EKG, USG tarczycy, pomiar glikemii i kwasu moczowego, pomiar ciśnienia tętniczego oraz oznaczenie BMI.
- Nie zabraknie też porad dotyczących zasad zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Myślę, że zaproponowane badania i konsultacje lekarskie w ramach bezpłatnych pakietów są bardzo atrakcyjne, dlatego warto z nich skorzystać, do czego serdecznie Państwa zachęcam - mówi Beata Szafraniec, dyrektor ZZOZ w Wadowicach.

ZZOZ w Wadowicach prosi wszystkich zainteresowanych o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu: 33 872 12 34

- To bardzo usprawni organizację całej akcji – wyznaje dyrektor wadowickiego szpitala.
MATERIAŁ PROMOCYJNY STAROSTWA POWIATOWEGO W WADOWICACH

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 06.12.2017 09:51

czy pisowska reforma służby zdrowia polega na organizowaniu tego typu doraźnych akcji??? przecież to powinno być dostępne codziennie