Bawełnianka przygotowuje się do jubileuszu 70-lecia [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.03.2019 09:45,
Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.
Bawełnianka przygotowuje się do jubileuszu 70-lecia [FOTO]
W czwartek (28.02) w Zespole Szkół nr 2 w Andrychowie czyli popularnej Bawełniance odbył się "Wieczorek zawodowy". Wydarzenie przygotowane zostało z myślą o przyszłych uczniach Bawełnianki, którzy mogli zapoznać się ze społecznością Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie oraz z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Na uczniów czekało wiele atrakcji takich jak: profesjonalne aukcje z nagrodami, gry logiczne, pokaz przedłużania włosów, pokaz barberski.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

W tym roku Bawełnianka obchodzić będzie swoje 70-te urodziny. Dlatego 6 czerwca, odbędą się oficjalne obchody tej wyjątkowej rocznicy.
Na tą okazję, szkoła przygotowała niespodziankę dla naszych czytelników oraz widzów.

Warto wspomnieć, że na dzisiejszym wydarzeniu, wystąpił młody ale bardzo utalentowany raper prosto z Andrychowa – Jakub Kozłowski.
Jeżeli macie ochotę posłuchać jego muzyki, zapraszamy https://www.youtube.com/channel/UCUXZe5nJf8pMrbID6L0_3ng
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy