Atrakcje na ferie na Kocierzu [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 18.01.2019 20:00, PG/WB
Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs.
Atrakcje na ferie na Kocierzu [VIDEO]

Ferie w pełni, dlatego pokazujemy Wam kolejne miejsce gdzie można ciekawie spędzić czas, czyli Kocierz Hotel&SPA. Na amatorów sportów zimowych czekają tam doskonałe warunki na dwóch trasach zjazdowych o długości 150 i 750 metrów. Obie trasy posiadają niezależny system sztucznego naśnieżania oraz oświetlenia. O tym i innych zimowych atrakcjach na Kocierzu w materiale.

Dla naszym Czytelników mamy specjalny konkurs. Do wygrania dwa dzienne karnety na stoki narciarskie Kocierz. Wystarczy przesłać do nas na konkurs@mamNewsa.pl ciekawe zdjęcie związane z ośrodkiem Kocierz Hotel&SPA. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karnet, a zdjęcia zostaną opublikowane na mamNewsa.pl.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy