8 miesięcy podróży w filmowym skrócie [VIDEO]

Region, MAGAZYN, Wiadomości, 13.09.2017 20:55, a
Osiem miesięcy przygód w Ameryce Południowej, zawarte w nieco ponad dziesięciominutowej projekcji, czyli wielkie podsumowanie zakończonej niedawno podróży Michała Adamusa, mieszkańca gminy Andrychów.
8 miesięcy podróży w filmowym skrócie [VIDEO]

Michał Adamus z Roczyn k. Andrychowa w świat wyruszył dokładnie 8 grudnia 2016 roku. Jako cel swojej pierwszej takiej wyprawy obrał sobie Amerykę Południową oraz Środkową. Podążał „szlakiem piłkarskim”, ponieważ futbol stanowi ważną część jego życia. Jest piłkarzem Beskidu Andrychów. Podróż po Ameryce nazwał "Na szlaku futbolu"

 

 Jak mówi to była jego podróż życia, ale... raczej nie ostatnia, gdyż już szykuje kolejną wyprawę. Gdzie? To na razie tajemnica.

 

Zobaczcie 8 miesięcy podróży po Ameryce w wielkim filmowym skrócie.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy