Zła wiadomość dla fanów Urszuli

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.11.2016 14:25, PG
Koncert w Kętach odwołany. Jest jednak rekompensata dla osób, które kupiły bilet.
Zła wiadomość dla fanów Urszuli

 

W piątek (04.11.) w Domu kultury w Kętach miał odbyć się koncert znanej artystki Urszuli.  Bilety sprzedawane były w cenie 60zł.

 

Jak informuje manager artystki koncert został odwołany ze względów logistyczno-technicznych. Dzień później Urszula ma koncert w Krakowie i transport sprzętu byłby niemożliwy.

 

Osoby, które kupiły bilet w Kętach mogą spokojnie z tym biletem wybrać się na koncert w Katowicach (20.11.) lub w Krakowie (05.11.). Dodatkowo każda z  tych osób, która przyjedzie na koncert do Krakowa lub Katowic z kęckim biletem, dostanie upominek w postaci płyty Urszuli jako rekompensatę niedogodności.

 

Bilety można też zwrócić w Domu Kultury w Kętach codziennie do godz. 16.00.

Jak zapewnia manager Urszula wróci do Kęt na pewno w przyszłym roku.

 

Poniżej komunikat Domu Kultury w Kętach:

 

KONCERT URSZULI ODWOŁANY!!!

Z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Urszuli w dniu 4.11 zostaje odwołany. Osoby zainteresowane koncertem Urszuli w Pałacu Młodzieży w Katowicach 21.11 o godz. 20.00 proszone są o kontakt z managerem artystki - 606 354 148.

Zwrot biletów zakupionych w DK codziennie do godz. 16.00.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy