Zajęcia dla najmłodszych w Klubie Małego Podróżnika

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.02.2019 06:50, INFORMACJA PRASOWA

Czy wasze dzieci lubią podróże i są chętne i ciekawe świata? Jeśli tak to nie może ich zabraknąć na warsztatach pt. „Afryka Bryka” 11 lutego w Wadowickim Centrum Kultury.

Zajęcia dla najmłodszych w Klubie Małego Podróżnika

Na najbliższych warsztatach pt. „Afryka Bryka” w ramach działającego już od trzech lat Klubu Małego Podróżnika dzieci poznają kontynent afrykański i dowiedzą wielu ciekawostek o nim. Nauczą się przedstawiać po etiopsku, a nawet przymierzą afrykańskie stroje Tuaregów, Berberów i Masajów. Najmłodsi dotkną ciekawych rekwizytów min. prawdziwego jaja krokodyla nilowego, a przede wszystkim pobawić się w wiele zabaw ruchowych i zręcznościowych z różnych krajów Afryki.

Warsztaty odbędą się 11 lutego w sali kameralnej WCK w dwóch grupach:

· 16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat

· 17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 9 lat

Opłata za zajęcia wynosi 10 zł (płatne najpóźniej przed zajęciami). Zapisy na warsztaty wyłącznie mailowo na adres malypodroznik@wck.wadowice.pl do wyczerpania miejsc. Na zajęciach dzieci otrzymują paszporty i książeczki, do których zbierają wpisy i pieczątki z zajęć.
źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy