Zabytkowe pojazdy przyjadą w sobotę do centrum miasta

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.05.2018 09:15, PG
Coś dla miłośników fiata.
Zabytkowe pojazdy przyjadą w sobotę do centrum miasta
Klub Polski Fiata X 1/9 został założony w 2001 roku i jest jednym z najstarszych klubów tego typu w Polsce. Jego celem jest zrzeszanie użytkowników i sympatyków Fiata X1/9, rozwijanie kontaktów między nimi oraz wymiana doświadczeń i wzajemna pomoc.

XVII zlot klubu i wszystkich Fiatów X 1/9 odbędzie się w Andrychowie, Kętach i Żywcu w dn. 01-03 czerwca 2018. Uczestnicy, którzy nocować będą w hotelu Relax w Kętach udadzą się m.in. do muzeum browaru w Żywcu i na górę Żar.

W sobotę (02.06.) około godz. 17:00 na placu Mickiewicza w Andrychowie przy fontannie będzie można podziwiać co najmniej 12 mocno nietypowych i niespotykanych pojazdów na naszych drogach. Klubowcze spotkają się m.in. z burmistrzem Tomaszem Żakiem. Będą goście z Londynu, Berlina i prawdopodobnie ze Słowacji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy