XXI Gminny Festiwal Piosenki SZKOLNY SONG 2018 [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.11.2018 15:25, INFORMACJA PRASOWA
19 listopada w kinie Beskid w Andrychowie odbył się XXI Gminny Festiwal Piosenki
XXI Gminny Festiwal Piosenki SZKOLNY SONG 2018 [FOTO]

SZKOLNY SONG 2018. Na zaproszenie organizatora wydarzenia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Targanicach odpowiedziało 9 szkół podstawowych w naszej gminie. Młodzi artyści przygotowani przez swoich nauczycieli, instruktorów reprezentowali jak zwykle wysoki poziom artystyczny na scenie. Profesjonalne jury dokonało oceny występujących w trzech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej grupie - klas I – III I miejsce przypadło soliście z SPSK w Brzezince, II miejsce otrzymało trio z SP nr 4 w Andrychowie, III miejsce solistka z SP nr 5 w Andrychowie, wyróżnienie przypadło SP w Targanicach.

W starszej grupie wiekowej klas IV – VI I miejsce otrzymała solistka z SP w Targanicach, dwa równorzędne II miejsca zdobyły solistki z SP w Roczynach i SP nr 4 w Andrychowie, III miejsce wyśpiewał zespół z SP w Targanicach, wyróżnienie przypadło soliście z SP w Roczynach.

W najstarszej grupie wiekowej klas VII, VIII gimnazjum I miejsce otrzymał zespół z SP w Roczynach, II miejsce solistka z SP w Roczynach, III miejsce zdobyła uczennica z SP nr 4 w Andrychowie.

Tegoroczne jury przyznało specjalną nagrodę GRAND PRIX utalentowanej wokalnie i teatralnie solistce z SP w Targanicach. Wszystkim wykonawcom gratulujemy.

Festiwal co roku gromadzi wokół siebie sympatyków i Przyjaciół, którzy chętnie wspierają jego rozwój, a są nimi Parafia św. Macieja w Andrychowie, Rada Rodziców przy SP w Targanicach, Hurtownia Owoców i Warzyw Mizera & Mizera, Firma TEMA Komputer, Państwo Jaworowscy.

- Pragniemy serdecznie podziękować ks. Prałatowi Stanisławowi Czernikowi za udostępnienie sali kina na przeprowadzenie cieszącego się wśród uczniów naszej gminy festiwalu. Impreza ta od 21 lat motywuje młodych artystów do rozwijania talentów, uczy kulturalnego spędzania czasu, a przede wszystkim integruje muzycznie środowisko szkolne w naszej gminie - informują organizatorzy.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy