XX-lecie grupy teatralnej C’est la vie. Tak było [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 20.11.2019 16:15, DK
Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo osób.
XX-lecie grupy teatralnej C’est la vie. Tak było [FOTO]

W Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbyły się uroczyste obchody 20-lecia grupy teatralnej "C'est la vie" działającej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej- Curie.

Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo osób. Widownia Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie pękała w szwach. Zainteresowanie było tak duże że pracownicy MDK-u musieli dostawiać krzesła z zaplecza.

Obchody XX-lecia rozpoczęły się o godz. 17:00 spektaklem „Kartoteka-Recykling”. Wystawione zostały także: „Iwona, księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza„ Rymowanki" dla dużych dzieci Szymborskiej oraz „Zwierzęta hrabiego Cagliostro” Bursy.

Grupa teatralna C'est la vie założona została przez nauczyciela z I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej- Curie Iwonę Kaczmarek i przez ponad dwadzieścia lat, przyciąga do siebie artystycznie uzdolnione młode dusze.

Zobaczcie zdjęcia

:

foto: Kajetan Rusinek
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 20.11.2019 18:37

Jednak można liczyć na młodzież: "Polska dla Polaków" , " nie dla żydòw" (stop 447)!