Wigilia u Wojtyłów po raz czwarty na wadowickim rynku [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.12.2018 17:30, PG
Była też zbiórka charytatywna.
Wigilia u Wojtyłów po raz czwarty na wadowickim rynku [FOTO]

W niedzielę (16.12.) na wadowickim rynku odbyła się słynna już Wigilia u Wojtyłów czyli świąteczne spotkanie dla mieszkańców, podczas którego można było wspomóc chorą dziewczynkę. Lokalni cukiernicy i restauratorzy nieodpłatnie przygotowali i dostarczyli świąteczne potrawy. Tegoroczna zbiórka ma na celu wsparcie rehabilitacji małej Wiki, która boryka się z mózgowym porażeniem dziecięcym - czterokończynowym niedowładem spastycznym. W tym dniu swój występ miała także szkoła muzyczna YAMAHA a dla dzieci przygotowano spektakl teatralny pt. "Dziadek do orzechów".

Wydarzenie to jest elementem IV Wadowickiego Jarmarku Świątecznego.

Domki handlowe, gdzie znajdziecie między innymi wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne czy produkty regionalne, otwarte są codziennie w godzinach 9.00 – 17.00, w dniach: 14-24 grudnia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy