Weź się wymień... nietrafionym prezentem lub nieużywaną sukienką

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.01.2020 13:50, PG
Akcja rozpoczyna się w sobotę o godz. 16:00.
Weź się wymień... nietrafionym prezentem lub nieużywaną sukienką

W sobotę (25.01.) w godz. 16:00 – 19:00 przy ul. Lenartowicza 7 w Andrychowie odbędzie się druga edycja imprezy pn.: SWAP odzieżowy – czyli weź się wymień.

Akcja polega na wielkiej wymianie ubrań, zabawek, kosmetyków i nietrafionych prezentów świątecznych.

Na przybyłych czeka szereg niespodzianek, m.in. wizyta dietetyk klinicznej Kasi Paleczny a wraz z nią smacznych koktajli owocowo-warzywnych i smoothie przygotowanych na miejscu. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowej szatni oraz przymierzalni, będzie można napić się kawy i herbaty. Przygotowano też kącik dla dzieci.

Organizatorzy: Agnieszka Marczyńska, Katarzyna Mikurda, Joanna Biczak.

Podczas wydarzenia będą zbierane rzeczy dla dzieci ze świetlicy środowiskowej w Kętach, szpitala psychiatrycznego a także dla zwierzaków.


REGULAMIN:
1.Organizatorem imprezy jest Klub Osiedlowy Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Szkoła Tańca Loca w Andrychowie.
2. Biletem wstępu na wydarzenie są rzeczy przyniesione na wymianę.
3. Nie przekraczamy ilości 30 sztuk odzieży na osobę. Akcesoria, zabawki i inne bez ograniczeń.
4. Ubrania i inne przedmioty powinny być czyste i w dobrym stanie - czyli takie, które sami/same jeszcze byście założyli/założyły lub chcieli/chciały z nich korzystać.
5. Z racji bezpieczeństwa i higieny kosmetyki na wymianę muszą być nieużywane.
6. Prosimy, aby NIE przynosić: ubrań poplamionych, dziurawych, zmechaconych, spranych, bielizny osobistej (wyjątek nowa, z papierową metką i nieużywana).
7. Przyniesione ubrania i inne rzeczy przekazujecie na wejściu do sali konferencyjnej - zostaną one sprawdzone pod kątem jakości - a następnie rozłożone na wieszakach i stołach przez organizatorów. Przynosząc ubrania podpisujecie się na liście potwierdzając tym samym akceptację niniejszego regulaminu.
8. Ubrania i artykuły które nie przejdą weryfikacji zostaną zwrócone właścicielom w tym właśnie momencie.
9. Przedmioty które przeszły weryfikację stają się jednocześnie rzeczami "bezpańskimi" - oznacza to, że dowolny uczestnik/uczestniczka może je zabrać bez pytania przynoszącego o zgodę;
10. Wymiana jest bezgotówkowa, obowiązuje luźna zasada CIUCH ZA CIUCH zabieramy (mniej więcej) tyle ubrań, ile przynieśliśmy.
11. Ubrania, zabawki, kosmetyk i inne przedmioty , które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane osobom potrzebującym poprzez instytucje z naszej gminy i z okolic.
12. Obowiązuje nas ciuchowy savoir vivre – przychodźcie w dobrym humorze, zabierajcie do domu tylko takie ubrania, które naprawdę będziecie nosić, szanujcie pozostałych uczestników i ich rzeczy - nie przepychamy się, nie rozrzucamy ubrań i akcesoriów, dbamy o miłą atmosferę wydarzenia.
13. Wszystkie niespodzianki przygotowane w trakcie trwania imprezy są bezpłatne.
14. W trakcie trwania imprezy obowiązują przepisy o zakazie spożywania alkoholu w miejscach publicznych.
15. Każdy uczestnik Swapu ponosi indywidualną odpowiedzialność za ewentualne szkody, których dokona, jednocześnie informujemy, że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uczestników.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wymieniane towary, ich jakość oraz stan.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy