Wadowiczanka wystąpi w nowym muzycznym show Polsatu

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 15.09.2018 12:00, PG
Trzymamy kciuki za Lenę Czechowicz!
Wadowiczanka wystąpi w nowym muzycznym show Polsatu

W telewizji Polsat ruszyło nowe muzyczne show: „Śpiewajmy razem. All Together Now”. To brytyjski format reality-show, w którym uczestników programu oceniać będzie 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i osobowości z wyjątkową charyzmą.

W polskiej wersji kapitanem jurorów została Ewa Farna a prowadzącym program będzie artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski.

Założenie programu opiera się na tym, by zaśpiewać tak aby porwać do zabawy i wspólnego śpiewania jak największą ilość jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik.

Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną. W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich między innymi: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof "Jary" Jaryczewski - Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey.

W trzecim odcinku programu, w środę (19.09.) o godz. 20:30, weźmie udział znana wokalistka z Wadowic Lena Czechowicz. To nie pierwszy udział Leny w talent show. Kiedyś występowała także wraz ze swoim muzycznym partnerem Filipem Nowakowskim w polsatowskim Must be the music oraz Bitwie na głosy i Szansie na Sukces w TVP2. Warto dodać, że Lena jest także utytułowaną fryzjerką i prowadzi swój salon w Wadowicach.

Będziemy oglądać i trzymamy kciuki!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy