W środę inauguracja koncertów na dachu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.07.2018 16:00, DK
Ciekawy pomysł.
W środę inauguracja koncertów na dachu

W środę (18.07) w godz. od 19:00 – 20:00, na dachu Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze odbędzie się inauguracyjny koncert z serii „Na dachu”.

Pierwszymi którzy zagrają na muzyczne wakacje w Zatorze będą TRIO Masternak, Nowakowski, Franczak, których muzyka to jak sami piszą:

Rytmiczna pulsacja i pianistyczne preludia, od GoGo Penguin po Vulfpeck.

TRIO wyjdzie w składzie:
Masternak - bass
Nowakowski - piano
Franczak – perkusja

Kilkadziesiąt miejsc siedzących, atmosfera sprzyjająca „wchłanianiu” dźwięków, niesamowity klimat oraz piękne widoki z Tarasu CAZ w Zatorze - to wszystko czeka na publiczność przybyłą na inauguracyjny koncert z serii „Na dachu”.

Gdyby jednak pogoda nie dopisała, organizatorzy mają do dyspozycji Aulę mogącą pomieścić 200 osób, znajdującą się w tym samym budynku.

Przy okazji kolejnych koncertów „Na dachu” zagrają Janusz Saługa, a następnie polski Jean Michelle Jarr czyli Przemysław Mieszko Rudź, kompozytor i wykonawca muzyki elektronicznej, popularyzator astronomii, autor książek i przewodników. Autor książki „Wszechświat dla Wszystkich” - pierwszego podręcznika do astronomii dla osób niewidomych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy