W sobotę akcja w Andrychowie: Motocykliści Dzieciom. Mnóstwo atrakcji na placu Mickiewicza

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.05.2018 12:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Akcja Motocykliści Dzieciom, MotoKrew 2018 organizowana jest przez Klub Motocyklowy HG MC ANDRYCHÓW we współpracy z OSP Andrychów.
W sobotę akcja w Andrychowie: Motocykliści Dzieciom. Mnóstwo atrakcji na placu Mickiewicza
Zbiórka krwi odbędzie się w sobotę, 19 maja w godzinach 10:00 - 14:00 na Placu Mickiewicza w Andrychowie. Cała impreza potrwa aż do 18.

MotoKrew to nie tylko zbiórka krwi, ale również występy kulturalne i artystyczne, koncerty, pokazy ratownictwa medycznego, pokaz motocykli, a także promowanie bezpieczeństwa na drodze.

- Na naszą akcję zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić miłe majowe popołudnie, przygotowaliśmy dla dzieciaków i nie tylko dużo konkursów z nagrodami, nagrody ufundowane przez naszych partnerów, przeloty motolotnią, przejażdżki konne, wejściówki do INWAŁD PARKU, wejściówki do aquaparku KOCIERZ, wejściówki do parku linowego i magicznej osady CZARNY GROŃ, wejściówki do Energylandii, tatuaże, Nagroda główna to kurs prawa jazdy kat A ufundowany przez Ireneusz Tajs Ośrodek Szkolenia Kierowców i wiele innych atrakcji, nagród i upominków - informują nas organizatorzy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy