W niedzielę premiera w Wieprzu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.04.2018 18:45, DKW niedzielę premiera w Wieprzu

Młodzież z ZS-P nr 2 im. kard. S Wyszyńskiego w Wieprzu lubi bawić się w teatr, a często łączy przyjemne z pożytecznym. Realizując kuratoryjny projekt MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA, gimnazjaliści wystawiają sztukę pt. CZY TAK MUSIAŁO BYĆ?, a całkowity dochód z tego przedstawienia przeznaczają na rehabilitację chorych dzieci z obwodu swojej szkoły. Dodatkowym wsparciem akcji będzie prowadzona przed i po spektaklu sprzedaż weekendowych domowych ciasteczek, które upiekły mamy naszych uczniów.

Sztuka podejmuje tematykę trudnych wyborów współczesnych nastolatków, istotny i jakże palący problem braku czasu zabieganych rodziców ,a także relacje w rodzinach . Warto zrobić sobie przerwę w niedzielnym grillowaniu i znaleźć godzinkę dla ducha!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy