W niedzielę bieg charytatywny. Chcą pomóc chorym dzieciom

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.08.2019 09:26, NEWSY CZYTELNIKÓW
Wszyscy chętni są zaproszeni.
W niedzielę bieg charytatywny. Chcą pomóc chorym dzieciom
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wieprzu zaprasza na Bieg Charytatywny "Dar Serca", który odbędzie się 1 września (niedziela) w godzinach 14:00 - 18:00.

Kilka informacji o wydarzeniu od organizatorów:

Nasza szkoła ma wieloletnie tradycje związane z wolontariatem , a uczniowie chętnie podejmują różne inicjatywy o charakterze dobroczynnym- często wystawialiśmy sztuki teatralne, z których dochód trafiał do potrzebujących, organizowaliśmy zbiórki zabawek, książek , słodyczy, nawet ostatnio wspieraliśmy zalane po majowej powodzi schronisko dla zwierząt na Podkarpaciu. (zebraliśmy ok 130 kg karmy dla psów).
Teraz chcemy pomóc chorym dzieciom z obwodu naszej szkoły , angażując do wspólnego , rodzinnego biegu mieszkańców Wieprza i okolic. Czy przedsięwzięcie nam się uda - zależy od chęci, ofiarności i ...dobrego serca wielu ludzi , a ponieważ wierzymy w dobro , które wraca - jesteśmy pełni optymizmu! Trasa biegu poprowadzi malowniczymi zakątkami Łęgu , co będzie dodatkową promocją naszych pięknych okolic , a uczestnikiem może być każdy , kto chce połączyć przyjemne z pożytecznym - ruch jest konieczny dla zdrowia, a uczestnicząc w biegu, wspieramy chore dzieci. Szczegółowe informacje o biegu pojawią się na plakatach, stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie naszej placówki . Zapraszamy i czekamy na Was !
organizatorzy - społeczność ZS-P nr 2 im kard. S Wyszyńskiego w Wieprzu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy