W niedzielę akcja: Otwórzmy serca dla osób chorujących psychicznie

Andrychów, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.09.2017 15:56, a
W ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie 17 września w godzinach od 9ºº do 13ºº na Placu przy Zamku Bobrowskich w Andrychowie organizuje imprezę plenerową pn. "Otwórzmy serca dla osób chorujących psychicznie”.
W niedzielę akcja: Otwórzmy serca dla osób chorujących psychicznie

Jak informują organizatorzy, celem akcji jest edukacja społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego i przeciwstawienie się stygmatyzacji i dyskryminacji osób chorujących na choroby psychiczne.


Podczas tej imprezy będzie można pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowia psychicznego, uzyskać informacje dotyczące dostępnych form pomocy dla osób chorujących psychicznie i ich rodzin. Będzie można skorzystać z porad psychologa i psychiatry.


O godzinie 12ºº zostaną symbolicznie otwarte drzwi na znak solidarności z osobami chorującymi psychicznie.
Ponadto będzie można zobaczyć prace artystyczne wykonane przez osoby chorujące oraz występy artystyczne różnych grup.

 

 

 

info: organizatorzy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy