Uwaga! Konkurs Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.11.2018 13:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Uwaga! Konkurs Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie!

Coraz bliżej do tego niesamowitego wieczoru... Spektakl baletowy na motywach baśni Braci Grimm w wykonaniu Royal Lviv Ballet – „Królewna Śnieżka” – już 4 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie!

Z okazji zbliżających się Mikołajek mamy coś dla wszystkich „kulturalnych”... Konkurs!

Konkurs dedykowany jest naszym fanom na Facebooku! (www.facebook.com/kulturaandrychow). Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na balet „Królewna Śnieżka”! Są różne sposoby aby być bliżej wygranej! Liczymy na Waszą kreatywność! Szczegóły w poście konkursowym...

KIEDY FINAŁ? W najbliższy piątek (30 listopada 2018 r.) o godz. 10:00! Wśród uczestników nagrodzimy pomysłowość! Ogłoszenie zwycięzców w poście konkursowym na FB.


O spektaklu:

4 grudnia 2018 | wtorek | godz. 17.00 | MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7

Królewnę Śnieżkę” przedstawi Royal Lviv Ballet – Artyści i Luminarze Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа”.

Spektakl ten to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek w baletowym wykonaniu. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę, Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom niezapomnianych emocji. Niezwykła i wzruszająca opowieść, piękne kostiumy, scenografia i mistrzowskie wykonanie od zawsze porywa i zachwyca widzów na całym świecie.

Uwaga! Biorąc udział w Konkursie jednoczenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnienia Twojego imienia i nazwiska na FB jako zwycięzcy Konkursu!

(Reg. na kultura.andrychow.eu, info: FB zwolniony jest z jakiejkolwiek odpowiedzialności za konkurs, FB nie sponsoruje, w żaden sposób nie promuje oraz nie jest związany z tym konkursem).Więcej szczegółów: kultura.andrychow.euZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy