Trzecia edycja konkursu Beskid Media rozstrzygnięta

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.09.2018 17:00, INFORMACJA PRASOWA
Łączna pula nagród jaka trafiła do uczestników konkursu wyniosła ponad 9300,00 zł.
Trzecia edycja konkursu Beskid Media rozstrzygnięta
Podczas imprezy Pożegnanie Lata w Stylu Country firma Beskid Media zorganizowała finałowe rozgrywki gry na konsoli PS4 z okularami wirtualnej rzeczywistości. W finale wzięły udział osoby, które wcześniej zakwalifikowały się do niego, zdobywając najlepsze wyniki podczas konkursów „Baw się razem z nami” organizowanych w trakcie imprez plenerowych takich jak Dni Kęt, Dni Kóz, Wilamowskie Śmiergusty, Dni Osieka, Dni Polanki Wielkiej, Święto Morza w Międzybrodziu Bialskim, Beskidy Music Festiwal, Światowy Festiwal Kwaśnicy, Oscypek Fest, a także dożynkach gminnych.

Łącznie w 21 konkursach tegorocznej edycji wzięło udział ponad 1300 osób z powiatu oświęcimskiego, wadowickiego, bielskiego i żywieckiego. Do finału zakwalifikowało się 63 uczestników, o nagrodę główną zagrało natomiast 31 osób.

Zwyciężył Łukasz z Pewli Małej wygrywając bon o wartości 1500,00 zł. Drugie miejsce zdobył Maciej z Żywca wygrywając bon o wartości 1000,00 zł. Trzecie miejsce zajęła Kasia z Żywca i otrzymała bon o wartości 500,00 zł.

Prezes firmy Beskid Media Pan Dariusz Olek osobiście wręczył nagrody i pogratulował zwycięzcom. Za otrzymane bony laureaci konkursu mogą zakupić dowolny sprzęt w sklepie komputerowym Beskid Media mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 14 w Kętach. Gratulujemy wygranym i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu „Baw się razem z nami”.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy