Taka była impreza w Zagórniku! [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.08.2019 19:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
W minioną sobotę (10.08.) na boisku w Zagórniku odbył się Sportowo-Turystyczny Piknik Rodziny.
Taka była impreza w Zagórniku! [FOTO]

Impreza zorganizowana przez LKS Gronie Zagórnik była wyjątkowa, bo wszystkie atrakcje dla dzieci tj. Bumper Ball, karuzela łańcuszkowa czy zjeżdżalnia były bezpłatne. Zorganizowano nawet bezpłatny transport a dla dorosłych zabawę taneczną.

Piknik ten był współfinansowany ze środków UE, przy współpracy LGD Wadoviana. Podczas Pikniku odbyła się loteria fantowa, w której do wygrania było ponad 300 nagród. Każdy los wygrywał, a wartość każdej nagrody znacznie przekraczała cenę losu. Przeprowadzonych zostało kilka konkursów z nagrodami, dla dzieci i młodzieży o tematyce turystycznej i sportowej.

Jednym ze stanowisk na Pikniku był Punkt Edukacyjny, gdzie można było zapoznać się z najciekawszymi atrakcjami naszego regionu.

Zobaczcie zdjęcia wykonane przez Ilonę Karcz:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 18.08.2019 06:21

Widze, że stanowisko LGBT również jest