ŚWIĄTECZNA WIZYTA KOLEJKI POLARNEJ – DWA WOJEWÓDZTWA, JEDEN TYDZIEŃ - ATRAKCJEWADOWICE.PL [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.12.2018 11:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Magiczny, przedświąteczny czas jest szczególnie gorący: sprzątanie, przygotowywanie potraw, dekoracja choinki, wybór prezentów i ich kupno. Jest tyle do zrobienia, a na wszystko zawsze mało czasu.
ŚWIĄTECZNA WIZYTA KOLEJKI POLARNEJ – DWA WOJEWÓDZTWA, JEDEN TYDZIEŃ - ATRAKCJEWADOWICE.PL [FOTO]

Jednak ktoś postanowił umilić ten przedświąteczny czas. Kto i gdzie?

Kolejka Polarna zawitała do województwa małopolskiego – Kraków (Centrum Serenada), Wadowice (Jarmark Świąteczny) oraz do województwa śląskiego - Jaworzno (Tauron).

Serenada przygotowała moc atrakcji dla swoich klientów. Na odwiedzających Centrum czekała świąteczna kolejka, która zabierała w magiczną podróż po Krakowie w towarzystwie św. Mikołaja, śnieżynek i elfów. W kolejce rozdawane były prezenty, słodkie upominki i vouchery z licznymi rabatami do sklepów Serenady.

Wadowice - IV Jarmark Świąteczny. Wydarzenie to to nie tylko urokliwe stoiska, ale również szereg imprez towarzyszących. Tradycyjnie nie zabrakło bogatego programu artystycznego: wspólnego kolędowania, wizyty Świętego Mikołaja, występów dzieci oraz ciekawych konkursów z nagrodami. Wadowicki rynek został rozświetlony świątecznymi dekoracjami, tak samo jak nasza świąteczna kolejka. Umilała ona ten czas wożąc mieszkańców i turystów po Wadowicach. Muzyczna, świąteczna oprawa w kolejce sprawiła, że choć na chwilę każdy mógł poczuć jeszcze bardziej te nadchodzące święta.

W przedświątecznej gorączce Tauron zabrał mieszkańców Jaworzna do magicznej krainy z gorącą czekoladą i tysiącem lampek, do miejsca skąd odjeżdżała świąteczna kolejka, której pasażerem można było się stać tylko za jeden uśmiech! Tauron przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców: piękne iluminacje, konkursy, warsztaty edukacyjne, upominki i wiele innych.

Nasza kolejka jest idealna na KAŻDĄ OKAZJĘ! To atrakcja, która urozmaici wszelkiego typu wydarzenia! Nie czekaj, zadzwoń i zamów ją już teraz: 604-580-616 / 530-740-323.

Zapraszamy do obejrzenia i polubienia strony: www.atrakcjewadowice.pl / www.facebook.com/AtrakcjeWadowic !


Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia. Niech w nadchodzącym roku 2019 spełnią się Wasze wszystkie marzenia, niech spełnią się nawet najbardziej nieosiągalne pomysły. Składamy życzenia świąteczne pełne pozytywnych emocji i mamy nadzieję, że spędzicie te cudowne dni wraz z całą rodziną i znajomymi, w doskonałych nastrojach i w równie świetnej harmonii. Szczęśliwego Nowego Roku!

życzy portal atrakcjewadowice.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy