Śladami PRL-u. Tak wyglądał pokaz pojazdów zabytkowych

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.08.2018 13:40, DK
Zobaczcie te perełki na zdjęciach.
Śladami PRL-u. Tak wyglądał pokaz pojazdów zabytkowych

Już po raz XVIII odbywa się m.in. w Kętach Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych. W tym roku pod hasłem „Śladami PRL-u”. We środę (15.08.) załogi zaprezentowały swe pojazdy podczas festynu franciszkańskiego w przyklasztornych ogrodach w Kętach, a także w Kozach i Wilamowicach.

Nie zabrakło prawdziwych samochodowych perełek głównie z Polski, Słowacji i Czech.

Zobaczcie jak to wyglądało w Kętach.


Warto też wspomnieć, że o 13:00 rozpoczął XII Festyn Franciszkański przy ul. Klasztornej 1 w Kętach.

W programie m.in. zabawa fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, występy zespołów i grup folklorystycznych oraz gwiazdy programu Idol Jacka Miernikiewicza. Organizatorzy zapraszają także na pokazy sprzętu wojskowego i właśnie zabytkowych samochodów.

Znajdą się także atrakcje dla dzieci tj.:malowanie twarzy czy zabawa na zjeżdżalniach. Do tańca będzie przygrywał zespół DZIADY KAZIMIERSKIE.

Szczegóły na plakacie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy