Publiczność dopisała. Pełen energii koncert Organka [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.03.2019 12:10, PG
Zobaczcie jak było.
Publiczność dopisała. Pełen energii koncert Organka [FOTO]

W piątek (22.03.) wieczorem Andrychowie wystąpił Organek z zespołem. Sala miejskiego dom kultury wypełniła się po brzegi. Grupa przyciągnęła głównie młodzież. Lider zespołu Tomasz Organek, jak sam stwierdził, czuł się w Andrychowie jak w domu, bo sam pochodzi z małego miasteczka. Publiczność bawiła się znakomicie na tym pełnym energii koncercie.

Zobaczcie zdjęcia.
ØRGANEK – grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród.

Przez dwa lata (2016 – 2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek.

W skład zespołu wchodzą: Tomasz Organek (gitara, śpiew), Adam Staszewski (bas), Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), Robert Markiewicz (perkusja).

Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków. Jego piosenki zajmują czołowe miejsca na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych.

ØRGANEK jest również stałym bywalcem największych polskich festiwali (m.in Woodstock Festival, Jarocin Festival, Open’er Festival, Orange Festival, Męskie Granie, Europejski Stadion Kultury, CJG Festiwal, Green Festival i wiele innych).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dekar, 25.03.2019 20:07

Koty lepiej śpiewają jak się marcują