Premiera debiutanckiej płyty w szóstą rocznicę powstania zespołu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.01.2019 09:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
21 grudnia 2018 roku, w szóstą rocznicę powstania zespołu Max Corner Crew odbyła się premiera debiutanckiej płyty “Elektrofonika”.
Premiera debiutanckiej płyty w szóstą rocznicę powstania zespołu

Jarek Max Szklarczyk to producent muzyczny, autor tekstów i muzyki, raper i wokalista. W jego dorobku znajdują się albumy zespołów Persona, Druga Strona Lustra, czy Radio Propaganda.

W 2012 roku powstał nowy projekt pod nazwą Max Corner Crew, który zadebiutował singlem „Pod górę, pod wiatr” i EP pod tym samym tytułem. Zapowiedzią studyjnego albumu grupy były kolejne single: „Myśli nowoczesnego obywatela”, „Rady nie od parady”, „Jestem stąd” i „Jadę po bandzie”. Poza Maxem skład zespołu uzupełnia Tomek Wieliczko na perkusji i Szymon Klimkiewicz na gitarze basowej.

Max Corner Crew nagrał album „Elektrofonika”, którego premiera odbyła się 21 grudnia 2018 roku. Płyta zawiera 10 utworów, a do każdego z nich powstały teledyski, za produkcją których w głównej mierze stoi Bartłomiej Breff Sołtysiewicz, a także konglomerat SztukaStudio & Husar.

- Muzyka z albumu „Elektrofonika” to mieszanka rapu, gitarowych riffów i masywnych brzmień syntezatorów, oraz zaangażowane teksty, zabawa słowem i niebanalne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość” mówi nam Tomek Wieliczko z grupy Max Corner Crew.

Więcej informacji na facebookowej stronie Max Corner Crew i w serwisie YouTube.INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy