Polana Aktywnego Pingwina w Czarnym Groniu to raj dla dzieci i młodzieży podczas wakacji!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.06.2019 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Polana Aktywnego Pingwina w Czarnym Groniu to raj dla dzieci i młodzieży podczas wakacji!
W sezonie letnim polana jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdzie Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić. Znajduje się na niej wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko, takich jak Tubbing, Mega Zjeżdżalnie Wodne i dmuchańce, łódeczki, kawiarnia z przekąskami, lodami i zimnymi napojami. Na polanie co roku odbywa się wiele imprez plenerowych między innymi Eksplozja Kolorów, Summer Splash, bitwa wodna a w tym roku Piana Party.

Wspólna rodzinna zabawa „na mokro" – wszyscy chętni do chlapania, pluskania i oczywiście ślizgania są bardzo mile widziani, oczywiście publiczność również, ale przypadkowe zamoczenie murowane.

Pamiętajcie zabierzcie ze sobą koniecznie stroje kąpielowe, pistolety na wodę, materace, koła dmuchane i dużą dawkę dobrego humoru!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy