Po raz kolejny bicie rekordu w czytaniu w Andrychowie [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.05.2018 13:35, DK
Na pewno Andrychów będzie miał swój duży wkład w wynik tej akcji.

Po raz kolejny bicie rekordu w czytaniu w Andrychowie [FOTO]
Licealiści z Andrychowa po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM. Wielkie czytanie zorganizowano we wtorek (29.05) przed południem w Parku Miejskim w Andrychowie.

- Akcja ma na celu promocję czytelnictwa w środowisku lokalnym. W tym roku proponujemy urozmaicenie akcji Jak nie czytam, jak czytam o pochwalenie się przez uczniów (lub nauczycieli) czytaną książką w portalach społecznościowych – informowali organizatorzy.

W 2017 roku podczas podobnej akcji zorganizowanej 1 czerwca aż 459409 uczniów w całej Polsce pobiło rekord w czytaniu w jednym momencie. Jak będzie tym razem? Trwa liczenie. Na pewno Andrychów będzie miał swój duży wkład.

Zobaczcie zdjęcia z akcji w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy