Pieszo, rowerem, autostopem i samolotem. Odwiedził ponad 70 krajów świata

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2018 13:49, Dom Kultury w Kętach
Pieszo, rowerem, autostopem i samolotem. Odwiedził ponad 70 krajów świata
Michał Piec to niezwykły człowiek, który pieszo, rowerem, autostopem i tanimi liniami lotniczymi odwiedził łącznie ponad 70 krajów świata. W podróży przede wszystkim ceni sobie niezależność. Jego wyprawy czasem mają charakter pielgrzymkowy, a zawsze niskobudżetowy. Lubi łączyć autostop z rowerem, a także nocować bez namiotu w szeroko pojętej infrastrukturze otoczenia.

Niskobudżetowe podróżowanie w praktyce, strategie nocowania w infrastrukturze otoczenia, praktyczne rady wraz ze sporą dawką zabawnych anegdotek i powodujących gęsią skórkę historii, a także mnóstwo barwnych zdjęć, z kilkudziesięciu krajów świata i setek noclegów. To wszystko już 5 października o godz. 18.00 w sali kameralnej na spotkaniu z Michałem Piecem w ramach Klubu Obieżyświatów.


Opowie o nocowaniu w zjeżdżalni na placu zabaw w Iranie czy w schronisku dla bezdomnych w Gruzji. W szpitalu na Syberii i w damskiej toalecie w Japonii. Pod mostem w Sankt Petersburgu i u mordercy w Armenii. Pod meczetem i w szatni sędziów piłkarskich. W aquaparku i wykolejonym wagonie. W dziesiątkach pustostanów, na dachach i poddaszach różnych budynków, przestankach autobusowych. Praktyczne strategie nocowania w infrastrukturze otoczenia i triki dotyczące taniego podróżowania. Do tego dziesiątki anegdot takich jak kradzież wszystkich dokumentów i pieniędzy w Iranie, internowanie pod Smoleńskiem, przejazd Drogą Śmierci na składaku, czy rozprawa w sądzie w Jordanii.

Wstęp: 10 zł


źródło: Dom Kultury Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy