Pełna sala na Domówce u Soni Bohosiewicz

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.03.2019 10:00, PG
W sobotę (09.03.) w miejskim domu kultury w Andrychowie odbył się wyjątkowy spektakl jednej z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia – Soni Bohosiewicz.
Pełna sala na Domówce u Soni Bohosiewicz

„Domówka” to zabawna, pełna anegdot osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.

W programie można było usłyszeć takie przeboje, jak: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka”, czy „W moim magicznym domku”.

To był wyjątkowy Dzień Kobiet dla andrychowianek…
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 17.03.2019 11:56

No niestety do Andrychów przyjeżdżają rzadko dobrzy aktorzy... To nie złe emocje tylko opinia niestety ta Pani nie jest aktorką górnych lotów. Proszę czytać ze zrozumieniem.

mirek_drukarz, 11.03.2019 14:37

Jeśli ma Pan pretensje do Domu Kultury o brak parkingu to dlaczego wyładowuje Pan swoje złe emocje niewinnej na aktorce? Jeśli nie jest Pan jej fanem i pogardza nią jako aktorką to proszę wyrazić swoje zdanie i opisać dlaczego jest kiepską aktorką, a nie stosować języka nienawiści i nazywać ją "aktorzyną".

Mieszkaniec2, 10.03.2019 18:46

Oraz pełne chodniki na całej ulicy z dwóch stron, nie da się przejść, przejechać ani wjechać pod dom. Wypadałoby przenieść Dom kultury w miejce gdzie zapewniony będzie parking a nie poszkodowana cała ulica bo przyjechała jakas aktorzyna.