Opowie o niesamowitej wyprawie: starym busem do Japonii

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.09.2014 11:10, (red)
Pojechał busem aż do Japonii a teraz o tym opowie. W piątek (26.09) ciekawe spotkanie z andrychowianinem Aleksandrem Karkoszką.
Opowie o niesamowitej wyprawie: starym busem do Japonii

W piątkowy wieczór w Miejskim Domu Kulturuy w Andrychowie odbędzie się spotkanie z andrychowianinem – Aleksandrem Karkoszką, który z grupą swoich przyjaciół odbył niesamowitą wyprawę szesnastoletnim busem.

 

Przemierzyli samochodem całą Rosję, przejechali przez kraje nadbałtyckie i dotarli do Japonii... Podczas wyprawy zbierali materiały do badań dotyczących działalności Bronisława Piłsudskiego – polskiego etnografa, zajmującego się ludami i kulturami Dalekiego Wschodu.


W programie spotkania:
19.30 – pokaz kulinarnych umiejętności kręcenia sushi w wykonaniu Sushi Mastera z renomowanej japońskiej restauracji Kodo Sushi-Restaurant z Bielska-Białej
- degustacja sushi
- smakowanie herbat japońskich
- warsztaty origami


20.00 – pokaz sztuki walki Kendo w wykonaniu grupy Yokokan Kendo - reprezentantów Polski na mistrzostwach świata i Europy.
Cena biletu: 10 zł

Sprzedaż biletów: MDK Andrychów, ul. Szewska 7, tel. 33 875 31 05.


źródło: CKiW

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy