Ogromne zainteresowanie spotkaniem Adama Bieleckiego w Młynie Jacka

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.04.2018 08:15, red
Miało być jedno spotkanie, a będą aż trzy.
Ogromne zainteresowanie spotkaniem Adama Bieleckiego w Młynie Jacka
Słynny polski alpinista i himalaista został zaproszony na spotkanie w Młynie Jacka w Jaroszowicach k. Wadowic. Początkowo planowano tylko jedno spotkanie, ale zainteresowanie jest tak duże, że spotkania będą trzy - w piątek, sobotę i niedzielę (20-22 kwietnia), a i tak trzeba się spieszyć, bo biletów nie ma zbyt wiele.

Jednocześnie organizatorzy poinformowali, że nie mają już możliwości organizacji czwartego spotkania.

Będzie można m.in. usłyszeć relację z ostatniej wyprawy na K2. Tymczasem gość jest już w Jaroszowicach i trenuje. Zobaczcie.
Adam Bielecki wspina się w górach od 18 lat. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010 m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu 8463 m bez użycia tlenu. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołąbem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągniecie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb.


foto: Adam Bielecki /Młyn Jacka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

skawa17, 15.04.2018 09:01

Wszystko fajnie, tylko trochę późno piszecie jak już biletów brak...