Nowy teledysk rapera z Andrychowa

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.01.2019 12:00, PG
Zobaczcie i posłuchajcie... Warto.
Nowy teledysk rapera z Andrychowa

Kawałek „Jastrząb” pochodzi z albumu Szach Rat i jest czwartym teledyskiem z tej płyty wypuszczonym przez rapera z Andrychowa – Szczurasa a właściwie Jakuba Kopytynskiego.

-Ten kawałek to takie podsumowanie minionego roku. Przejście przez kilka starych traum, chwile depresji (które są okazją do wzrostu). – mówi artysta. - Myślą ciągle zmieniamy swoją rzeczywistość czy w to wierzysz czy nie, i z tą zmianą idą też czyny. I jeśli trzymasz się czegoś starego, ten ból co Cię nachodzi daje do zrozumienia że czas już puścić stare, zrobić miejsce na nowe ! To takie proste..

Mix/Mastering to dzieło Dawida "Mańka" Mańkowskiego i jego, Overdub studio. Z kolei realizacją zajęło się Manolo Filmy: Grzegorz Cholewka, Dawid Sołtysek, Filip Trojak.

Zobaczcie jak wyszło.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy