Nowa, taneczna odsłona hitu lat 80. A w teledysku piękna andrychowianka

Region, Andrychów, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.06.2018 17:00, PG
Nowa, taneczna odsłona hitu lat 80. A w teledysku piękna andrychowianka

Kilka dni temu grupa KOMODO zaprezentowała hit na nadchodzące wakacje 2018. Jest to nowa wersja (I Just) Died In Your Arms, czyli kultowego hitu lat. 80. Utworowi towarzyszy teledysk, w którym podziwiać można niesamowite umiejętności andrychowianki Katarzyny Bieleckiej - mistrzyni Europy w pole dance.

(I Just) Died In Your Arms to piosenka brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. królowała na listach przebojów w wielu krajach. Za zgodą twórcy KOMODO przygotowała nową, taneczną wersję przeboju w wakacyjnym klimacie.

Zobaczcie jak wyszło.


Formacja KOMODO powstała na bazie współpracy trzech dj’-ów i producentów. W marcu 2007 YASH, TOM SANDERS i ALEX RED zdecydowali o założeniu nowego projektu pod nazwą KOMODO. Pierwszy utwór KOMODO “I love You so much” został od razu bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach, a na muzycznych forach przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej poszukiwanych utworów w sieci. W roku 2016 do grupy dołączyła niezwykle utalentowane cypryjska wokalistka – Helena Panayi. Obecnie ich utwory goszczą na listach muzycznych radia ESKA, PLANETA FM, RMF MAXX.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy