Nowa oferta biblioteki - baza 60 000 ebooków

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.07.2019 11:30, INFORMACJA PRASOWA
Coś nowego dla miłośników książek.
Nowa oferta biblioteki - baza 60 000 ebooków

Od 1 lipca Wadowicka Biblioteka Publiczna, przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie oraz z firmą Legimi, ponownie uruchamia dostęp do bogatej bazy przeszło 60 000 ebooków i audiobooków!

W celu skorzystania z oferty czytelnik, posiadający kartę Wadowickiej Biblioteki Publicznej, musi zgłosić się do Czytelni przy ul. Legionów 1, aby uzyskać kod dostępu do nowego zasobu. Po pobraniu kodu należy wejść na stronę www.legimi.pl/rajska, założyć konto, a następnie zarejestrować otrzymany kod. Jeśli czytelnik posiada już konto w systemie Legimi, wówczas wystarczy jedynie aktywować kod na konkretny miesiąc. Po założeniu konta czytelnik może na dwóch niezależnych urządzeniach (tablet, laptop, smartfon, e-czytnik) zainstalować oprogramowanie niezbędne do czytania ebooków i…już gotowe!

Po aktywacji kodu czeka na Was prawdziwa, literacka uczta - tysiące książek z różnych krajów świata, nowości wydawnicze i największe bestsellery w zasięgu ręki, a to wszystko za darmo i bez wychodzenia z domu! Kody wydawane są na okres jednego miesiąca, po upływie którego można pobrać kolejny kod.Ważne, aby kod był aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy