Mężczyzna idealny w MDK w Andrychowie. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.10.2019 13:00,
Mamy zaproszenia na ten spektakl.
Mężczyzna idealny w MDK w Andrychowie. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia [AKTUALIZACJA]

MĘŻCZYZNA IDEALNY - komedia terapeutyczna 27 października w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seks terapeutyczny, jest terapia śmiechem ["rozbierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

/źródło: www.mezczyzna-idealny.pl/

Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Stefan Friedmann
Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska
Realizacja dźwięku i światła: Mariusz Telicki
Premiera: kwiecień 2016

Wystąpią:
Małgorzata Lewińska
Maciej Damięcki
Michał Milowicz

Ceny biletów:
75 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 18),
70 zł (balkon).

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie,

ul. Szewska 7, godz. 8.00 – 20.00,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.biletyna.pl

-----------------------------------------------------------

xxx

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym festiwalem. Do wygrania po dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Wystarczy napisać krótkie ale kreatywne uzasadnienie: Dlaczego chcesz wybrać się na ten właśnie spektakl? Dwie najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną przez nas nagrodzone.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na odpowiedzi czekamy do czwartku (17.10.) do północy.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

AKTUALIZACJA.
Konkurs rozstrzygnięty.
Podwójne zaproszenia wygrali: Iwona Chrapkiewicz i Katarzyna Sordyl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy