LOVE KINO PLENEROWE

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.05.2018 06:51, CKiW Andrychów
LOVE KINO PLENEROWE

22.06 (piątek) godz. 22.00 | Taras przy Pałacu Bobrowskich w Andrychowie
LOVE KINO PLENEROWE

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza na taras przy Pałacu Bobrowskich na kino plenerowe! Tym razem w kinie pod chmurką obejrzym doskonale przyjętą na festiwalach w Sundance i w Toronto komedię Lynn Shelton „Siostra twojej siostry”, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

„Siostra twojej siostry”
Komediodramat, reżyseria: Lynn Shelton; produkcja: USA 2011, 90 min

Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy