Licealiści z Andrychowa wystawili spektakl, owacjom nie było końca

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.05.2019 11:19, DK
Licealiści z Andrychowa wystawili spektakl, owacjom nie było końca
W piątek (17.05) w Miejskim Domu Kultury miała miejsce andrychowska premiera nagrodzonego na Festiwalu Artystycznym Młodzieży w Krakowie spektaklu "Kartoteka - Recycling" .

"Kartoteka - Recycling" to Oryginalna i uwspółcześniona adaptacja dramatu Tadeusza Różewicza. Realizacji tej sztuki podjęła się Iwona Kaczmarek - polonistka, reżyser i opiekun koła teatralnego "C'est la vie" z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Koło teatralne „C'est la vie” zrzesza młodych aktorów-amatorów andrychowskiego I LO. Grupa działa już od kilkunastu lat. Założyciel grupy Iwona Kaczmarek, szlifuje młode talenty z oddaniem i pasją co owocuje licznymi nagrodami dla grupy ale i świetną atmosferą w ekipie C'est la vie.

Tłumy na sali pokazują, że jest zapotrzebowanie na „kulturę wyższą” w naszym regionie zwłaszcza, że mamy tak wielu młodych i uzdolnionych ludzi.

Owacje po spektaklu trwały dobre 10 minut, zachęcamy do przeczytania recenzji spektaklu "Kartoteka - Recycling" Katarzyny Przebindy-Niemczyk:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy