Kosmetyka z szkołach ZDZ nabiera rozpędu….

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.01.2019 12:10, INFORMACJA PRASOWA
Kosmetyka z szkołach ZDZ nabiera rozpędu….

W szkołach kosmetycznych w Andrychowie, Wadowicach i Kętach uczniowie uczą się nie tylko jak dbać o dłonie, paznokcie i stopy ale też poznają budowę i funkcje skóry paznokci i włosów. W ramach zajęć młodzież poznaje elementy mody, stylizacji i modelingu.

Ola Dutka to najlepszy przykład dziewczyny, która z Andrychowa wyjechała w świat podbijać Sydney, Mediolan czy Paryż. Najlepszym przykładem sukcesu jest jej okładka w prestiżowym magazynie mody FASHION.
Jarosław Skupień stworzył ze stylistkami i modelkami ze szkoły ZDZ wyjątkowe zdjęcia.

Na zdjęciach: Zuzia Magiera, Nina Białończyk, Asia Gajczak, Gosia Madej, Iza Plucińska, Justyna Najbor, Wiktoria Fabia, Gabrysia Śliwa.


Dziewczyny brały udział w sesji karnawałowej eksponując sukienki karnawałowe firmy Vashka – Chocznia. Fryzury wykonały uczennice Technikum Usług Fryzjerskich z Wadowic Gabrysia Zalewska i Weronika Goryl.

Uczennice ZDZ przyjechały z ogromnymi z sukcesami z Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji w Bytomiu przyjechały. I miejsce w tym konkursie zajęła Krystyna Jabłońska z I klasy Szkoły Policealnej w Wadowicach a III miejsce Natalia Koter z Liceum Kosmetycznego z Kęt. Przygotowaniem uczniów do konkursu zajęła się Kornelia Bednarek Widlarz.

-Myślę , że to dopiero początek tego na co stać nasze dziewczyny, szkoła daje im wiele więcej ponad podstawowy program nauczania, oprócz kosmetyki, pracują nad stylizacja ubioru, wizerunkiem postaci, charakteryzacją, modelingiem…. - mówi dyrektor ZS ZDZ w Andrychowie, szkoły w Andrychowie, Wadowicach i Kętach Zofia Wanat.

INFORMACJA PRASOWA dyrektor ZS ZDZ Zofii Wanat

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy