Konkurs Walentynkowy. Wygraj nagrody dla swojej drugiej połówki [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Region, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 15.02.2018 16:30, PG
Wyniki Konkursu Walentynkowego.
Konkurs Walentynkowy. Wygraj nagrody dla swojej drugiej połówki [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Już w środę (14.02.) najważniejszy dzień dla zakochanych czyli Walentynki. Choć wiadomo, że miłość należy okazywać codziennie to warto w to symboliczne święto zrobić coś wyjątkowego.

Wyślijcie nam zdjęcia pokazujące Waszą miłość a my w nagrodę, wspólnie z firmą AlfaSzkło z Choczni, wydrukujemy najciekawsze - naszym zdaniem - zdjęcia trzech uczestników konkursu.

Dodatkowo do wygrania są trzy bony na duże pizze w restauracji Avanti w Andrychowie, Wadowicach lub Bielsku – Białej (bon do wykorzystania w dowolnym terminie).

Ważna informacja: 14 lutego w restauracjach Avanti 10% rabatu na wszystkie pizze!

Prosimy, aby zdjęcia były w jak najlepszej rozdzielczości.

3 zwycięzców otrzyma przesłane do nas zdjęcie, nadrukowane na szkle!

1 miejsce – 100x60 cm

2 miejsce – 80x50 cm

3 miejsce – 60x40 cm

(szerokość i wysokość zależy oczywiście od tego czy zdjęcie jest pionowe lub poziome)

W przesłanym na adres [email protected] mailu, powinno być dobrej jakości jedno zdjęcie, nazwa miejscowości, telefon oraz imię i nazwisko zgłaszającego, oraz dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)".

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego do godziny 24:00, a już dzień później skontaktujemy się z autorami 3 najlepszych zdjęć.

Jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie.


AKTUALIZACJA 15.02.2018


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i przesłanie przepięknych zdjęć. Poniżej publikujemy część z nich.

A o to wyniku konkursu:

Obraz na szkle wygrywają:

- Jadwiga Kupczak z Węgierskiej Górki

- Agnieszka Sordyl z Roczyn

- Grzegorz Wójciga z Inwałdu

- Natalia Żak z Andrychowa

Bon na pizzę wygrywają:

- Agnieszka Jura z Kęt

- Patrycja Stuglik z Andrychowa

- Rafał Miodoński z Inwałdu
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy